NCPlusik - niezależnie o NC+

Niezależny portal NC+

Informacje

Problem z dodzwonieniem się na infolinię nc+

Ledwo ruszyła nowa platforma, a już pojawiają się problemy. Najpierw pojawiło się oburzenie w związku z oferta nc+, natomiast teraz problemem jest dodzwonienie się do konsultanta.

MediaBOX+ nowy dekoder od NC+

MediaBOX to najnowocześniejszy dekoder na rynku z nagrywarką i podłączeniem do Internetu, z dyskiem o pojemności 500 GB.

Skargi abonentów do UOKiK

Nowa platforma nc+ zaczęła działać 21 marca, a już wpłynęły skargi konsumentów do UOKiK. Na dziś dzień są one analizowane, więc na podjęcie kroków przez Urząd trzeba poczekać.

Zmiana konwertera i anteny satelitarnej przez migrację? W związku z tym, że liczba kanałów HD wzrośnie do 50 plus dekodery nbox od ADB, to teoretycznie każdy abonent przy okazji migracji powinie..


Wzór o wypowiedzenie umowy

Z racji tego że sporo abonentów może wypowiedzieć umowę  z platformą N. Zamieszczamy wzór o wypowiedzenie umowy. Po kliknięciu w zdjęcie, wzór będzie w wyższej rozdzielczości.

Ciekawe strony

Wcale się nie zdziwiłam, widząc go stojącego na własnych nogach. Przecież kobiecie z siekierą w głowie też się to udało. Osobliwy dla mnie był jedynie fakt, że mężczyzna, który mnie Exodus Bogowie i królowie Online Pl wyciągnął z taksówki, bez najmniejszego wysiłku postawił mnie na nogi. Ejże, czy przypadkiem nie powinno się ułożyć mnie w pozycji bocznej ustalonej i pozostawić w niej do czasu, aż przyjedzie pogotowie? Zanim jeszcze wykrwawię się na śmierć. W świetle licznych reflektorów przyjrzałam się uważnie swoim wilgotnym dłoniom. Niczego nie zauważyłam. Obmacałam czoło. Dotknęłam czegoś, co sprawiało wrażenie guza. Nie było jednak widać krwi. Och! A zatem wcale nie byłam kobietą z siekierą. Najwidoczniej wilgoć, którą poczułam, to był pot kapiący mi z czoła. Exodus Bogowie i królowie Online Pl Jakimś cudem udało mi się wyjść bez szwanku. Wcale nie byłam ranna! Tak mi ulżyło, że aż ugięły się pode mną kolana. Przed wylądowaniem na ziemi uchronił mnie mężczyzna, który uprzednio wyciągnął mnie z samochodu.