NCPlusik - niezależnie o NC+

Niezależny portal NC+

Informacje

Problem z dodzwonieniem się na infolinię nc+

Ledwo ruszyła nowa platforma, a już pojawiają się problemy. Najpierw pojawiło się oburzenie w związku z oferta nc+, natomiast teraz problemem jest dodzwonienie się do konsultanta.

MediaBOX+ nowy dekoder od NC+

MediaBOX to najnowocześniejszy dekoder na rynku z nagrywarką i podłączeniem do Internetu, z dyskiem o pojemności 500 GB.

Skargi abonentów do UOKiK

Nowa platforma nc+ zaczęła działać 21 marca, a już wpłynęły skargi konsumentów do UOKiK. Na dziś dzień są one analizowane, więc na podjęcie kroków przez Urząd trzeba poczekać.

Zmiana konwertera i anteny satelitarnej przez migrację? W związku z tym, że liczba kanałów HD wzrośnie do 50 plus dekodery nbox od ADB, to teoretycznie każdy abonent przy okazji migracji powinie..


Możliwość rozwiązania umowy z powodu fuzji?

Z przykrością zawiadamiamy, ale fuzja nie będzie okazją do zerwania umowy.
Konkurencja "czai się" na nowych klientów, więc ani CYFRA+, ani n nie mogą dopuścić do utraty starych abonentów. Spółki te nie przestały istnieć i będą tak trwać do zakończenia fuzji.

Dodatkowo połączenie się tych platform nie wpływa na zmianę regulaminu, cennika oraz aktualnych umów. Cały trik polega na tym, aby starych klientów bez żadnych strat wprowadzić do nowej platformy.

Oczywiście jeśli akurat teraz skończyła się komuś umowa, to jest "wolny". Z dniem 1 marca nie można już przedłużać umów w starych platformach. Tutaj znajduję się wzór pisma do rezygnacji którą trzeba wysłać jeśli nie chcemy kontynuować współpracy z N