NCPlusik - niezależnie o NC+

Niezależny portal NC+

Informacje

Problem z dodzwonieniem się na infolinię nc+

Ledwo ruszyła nowa platforma, a już pojawiają się problemy. Najpierw pojawiło się oburzenie w związku z oferta nc+, natomiast teraz problemem jest dodzwonienie się do konsultanta.

MediaBOX+ nowy dekoder od NC+

MediaBOX to najnowocześniejszy dekoder na rynku z nagrywarką i podłączeniem do Internetu, z dyskiem o pojemności 500 GB.

Skargi abonentów do UOKiK

Nowa platforma nc+ zaczęła działać 21 marca, a już wpłynęły skargi konsumentów do UOKiK. Na dziś dzień są one analizowane, więc na podjęcie kroków przez Urząd trzeba poczekać.

Zmiana konwertera i anteny satelitarnej przez migrację? W związku z tym, że liczba kanałów HD wzrośnie do 50 plus dekodery nbox od ADB, to teoretycznie każdy abonent przy okazji migracji powinie..


CYFRA+ możliwość wypowiedzenia umowy

Na oficjalnej stronie nc+ pojawiła się informacja dla abonentów CYFRY+, którzy nie przeszli jeszcze na nową ofertę. Z treści wynika, że od 1 kwietnia zostaną wyłączone następujące kanały:
13th Street Universal, Zone Romantica, ESPN Classic oraz Religia.tv. Jeśli chodzi o ostatni kanał, to będzie on niedostępny dla dekoderów SD. Do tej listy w lipcu dołączą: CNN International, Cartoon Network i TCM.

Poniżej możemy przeczytać oryginalną treść:

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street UniversalZone Romanticareligia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNNCartoon NetworkTCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

Ciekawe strony

Wcale się nie zdziwiłam, widząc go stojącego na własnych nogach. Przecież kobiecie z siekierą w głowie też się to udało. Osobliwy dla mnie był jedynie fakt, że mężczyzna, który mnie Exodus Bogowie i królowie Online Pl wyciągnął z taksówki, bez najmniejszego wysiłku postawił mnie na nogi. Ejże, czy przypadkiem nie powinno się ułożyć mnie w pozycji bocznej ustalonej i pozostawić w niej do czasu, aż przyjedzie pogotowie? Zanim jeszcze wykrwawię się na śmierć. W świetle licznych reflektorów przyjrzałam się uważnie swoim wilgotnym dłoniom. Niczego nie zauważyłam. Obmacałam czoło. Dotknęłam czegoś, co sprawiało wrażenie guza. Nie było jednak widać krwi. Och! A zatem wcale nie byłam kobietą z siekierą. Najwidoczniej wilgoć, którą poczułam, to był pot kapiący mi z czoła. Exodus Bogowie i królowie Online Pl Jakimś cudem udało mi się wyjść bez szwanku. Wcale nie byłam ranna! Tak mi ulżyło, że aż ugięły się pode mną kolana. Przed wylądowaniem na ziemi uchronił mnie mężczyzna, który uprzednio wyciągnął mnie z samochodu.