NCPlusik - niezależnie o NC+

Niezależny portal NC+

Informacje

Problem z dodzwonieniem się na infolinię nc+

Ledwo ruszyła nowa platforma, a już pojawiają się problemy. Najpierw pojawiło się oburzenie w związku z oferta nc+, natomiast teraz problemem jest dodzwonienie się do konsultanta.

MediaBOX+ nowy dekoder od NC+

MediaBOX to najnowocześniejszy dekoder na rynku z nagrywarką i podłączeniem do Internetu, z dyskiem o pojemności 500 GB.

Skargi abonentów do UOKiK

Nowa platforma nc+ zaczęła działać 21 marca, a już wpłynęły skargi konsumentów do UOKiK. Na dziś dzień są one analizowane, więc na podjęcie kroków przez Urząd trzeba poczekać.

Zmiana konwertera i anteny satelitarnej przez migrację? W związku z tym, że liczba kanałów HD wzrośnie do 50 plus dekodery nbox od ADB, to teoretycznie każdy abonent przy okazji migracji powinie..


CYFRA+ możliwość wypowiedzenia umowy

Na oficjalnej stronie nc+ pojawiła się informacja dla abonentów CYFRY+, którzy nie przeszli jeszcze na nową ofertę. Z treści wynika, że od 1 kwietnia zostaną wyłączone następujące kanały:
13th Street Universal, Zone Romantica, ESPN Classic oraz Religia.tv. Jeśli chodzi o ostatni kanał, to będzie on niedostępny dla dekoderów SD. Do tej listy w lipcu dołączą: CNN International, Cartoon Network i TCM.

Poniżej możemy przeczytać oryginalną treść:

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street UniversalZone Romanticareligia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNNCartoon NetworkTCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.